Plemena

Na světě je známo více než 200 plemen koní, která se dělí zejména podle původu. Každá plemena koní se od sebe liší jak stavbou svého těla, tak i charakterem a způsobem svého chování. Koně také rozlišujeme na plnokrevníky, teplokrevníky (polokrevníci) a chladnokrevníky.

Plnokrevná plemena jsou nejrychlejší plemena na celém světě a mezi ně patří poměrně málo typů – anglický plnokrevník, arabský plnokrevník, angloarab (kříženec arabského a anglického plnokrevníka), achaltekinec, tarpan, berber, a další. Tito koně vznikli dlouhodobým šlechtěním.

Polokrevník je kůň, který vznik křížením mezi minimálně jedním plnokrevníkem a jiným koněm. Mezi toto plemeno se řadí např. Hunter, Irský tažný kůň, Oldenburský kůň, aj.

Chladnokrevná plemena se vyskytují převážně v horských a severních oblastech. Jsou typická pro svou klidnou, pracovitou a přátelskou povahu. Nejčastěji se jedná o tažné koně, jako např. Holandský tažný kůň, Islandský kůň, atd.

Využijte profesionální detektivní služby, které již od roku 2001 poskytuje naše detektivní kancelář. Nabízíme komplexní nabídku detektivních činností, jako je například sledování osob, prokázání nevěry, prověřování obchodních partnerů atd. Naše detektivní agentura poskytuje služby po celém území České republiky. Každý soukromý detektiv pracující na případu, dodržuje maximální diskrétnost a je plně loajální k zadavateli.

Vybavení autoservisů a také vybavení pneuservisů od tradičního českého dodavatele společnosti AMI Morava. V široké nabídce naleznete zvedáky na auta (například nůžkový zvedák nebo hydraulický zvedák). Samozřejmě nechybí ani tradiční stroje jako vyvažovažka kol nebo její nezbytný doplněk zouvačka pneu.

Ojeté tahače a také nákladní auta najdete na serverech nabízejících použité trucky. Hledáte nákladní auta bazar nebo třeba použité nákladní přívěsy a návěsy? Nabízíme kamiony značek DAF, Volvo, Avia, Man, Tatra, Renault, Iveco, Mercedes-Benz, Scania.